Äravedu jäätmejaama

 

Vana mööbli ja kola äravedu jäätmejaama
Äravedu jäätmejaama

Äravedu ja utiliseerimine jäätmejaama – vana kola, vana mööbli, ehitusjäätmete ja ehitusprahi, kodutehnika ja elektroonika,  suurjäätmete äravedu ning utiliseerimine jäätmejaama nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Arhiivide ja dokumentide utiliseerimine. Töömehed abiks prahi äraviskamisel konteineritesse. Keldrite, pööningute, garaazide, äripindade ja muude objektide puhastamine jäätmetest Tallinnas ja Harjumaal. Jäätmeloa reg. nr: L.JÄ/333085

✅ Vana mööbli äravedu ja utiliseerimine jäätmejaama

✅ Mida teha vana mööbliga?

Vana mööbel kuulub suuregabariidilise prügi hulka, mida suuruse tõttu ei ole võimalik mahutada prügikonteinerisse. Loomulikult saab mööbli jätta konteineri kõrvale, kuid sel juhul peab prügi valdaja, kelleks võib olla näiteks korteriühistu tellima kolme kalendripäeva jooksul prügi äraveo.

Kui olete valmis vanast mööblist vabaneda ega soovi selle transportimise küsimust ise lahendada, võite kasutada meie äraveo teenust. Tuleb vaid helistada ning kokku leppida aeg ja maksumus.

» Sektsioonid ja kapid (riidekapid, vitriinkapid, puhvetkapid, jalatsikapid)
» Kummutid, toolid ja lauad (telekalauad, diivanilauad, kontorilauad)
» Seinariuulid, aiamööbel
» Kõik mis on seotud töötlemata ja töödeldut puiduga mööbel
» Vana kontorimööbel

✅ Vana kola äravedu ja utiliseerimine jäätmejaama

Kätte on jõudnud koristuse aeg, kui tahaks kodust või kontorist ära visata kogu vana kraami.
Ajaga kaasnevad mitmesugused jäätmed, sageli suured ja rasked, mis võtavad palju ruumi ning millega ei oska esmapilgul midagi peale hakata. Rääkimata väiksemat sorti jäätmetest.
Mõte sellest võib osutuda tõeliseks probleemiks – kuidas, kuhu ja ja mida teha vana kolaga?

Ärge muretsege. Pakume äraveo ja utliseerimise teenust jäätmejaama. Meie meeskond tuleb kohale, vajadusel lammutab, kogub kogu kraami, ladustab autosse ja utiliseerib jäätmejaama. Kiire ja muretu teenus.

✅ Kogu sorteerimata kola, mis on ajaga kogunenud:

» Mööbel, madratsid, kodumasinad, ehitusest jäänud jäätmed, vanad riided, vaibad, värvid, köögi- ja lauanõud, tehnika, kodumasinad ja muu kola

✅ Mille eest jäätmejaamad ei võta utiliseerimise eest raha, teiste sõnadega mida saab tasuta ära visata ilma jäätmejaama lisatasuta?

 • Elektri- ja elektroonikaseadmed
 • Metallid
 • Paber ja kartong
 • Pakendid

Koostööpartner Uksest Ukseni kolimisteenus

Äraved jäätmejaama koostööpartner www.aravedu.ee

Võtke julgesti ühendust

Äravedu jäätmejaama

Mida me teostame?

✅ Vana mööbli äravedu

✅ Vana kola äravedu

✅ Kodutehnika äravedu

✅ Suurjäätmete äravedu

✅ Ehitusprahi äravedu

✅ Metalli äravedu

✅ Keldrite, panipaikade ja pööningute kolast vabanemine

Kuidas jäätmejaamas arvestatakse prügi kogus?

🔷 Kaalu järgi:

  • Ehitus ja lammutusjäätmed 72,00 eur tonn KM-ga
  • Olmejäätmed 78,00 eur tonn KM-ga
  • Suurjäätmed 90,00 eur tonn KM-ga

🔷 Kuupmeetri järgi m³ (ese pikkus korda kõrgus korda laius), seejärel korrutatakse vastavalt äravisatud ese kategooria hinnale. Enamlevinud kategooriad:

   • Ehitus- ja lammutussegapraht kuni 30 eur / m³
   • Suurjäätmed (kasutuskõlbmatu mööbel) kuni 30 eur / m³
   • Töödeldut puit kuni 30 eur / m³
vana mööbli äravedu

Kuidas toimub teenuse arvestus?

Utiliseerimisel on kaks hinda:

» Meie tunnitasu, näiteks kahe töölisega ja autoga, mille kaubaruum 14m3 on 54 eur (töönädala sees), hind sisaldab käibemaksu, kahte kolijat ja autot. Aja arvestus veerand tunni täpsusega. Tööaeg algab siis kui kolijad tulevad Kliendi aadressile ja lõpeb kui kõik utiliseeritavad esemed on äravisatud ja jäätmejaama arve saadud.

» Iga jäätmejaam võtab utiliseerimise eest raha. Hind oleneb mida täpsemalt ära visatakse. Näiteks – lahti võetud vana mööbel ja diivanid. Jäätmejaamas seda nimetatakse “Suurjäätmeteks” mille 1 m³ hind on kuni 30 eur. Jäätmejaama teenindaja hindab ja mõõdab autos oleva koguse, saadud koguse pikkus, laius ja kõrgus korrutatakse omavahel, nii saadakse kuupmeetri kogus ja seejärel korrutatakse “Suurjäätme” hinnaga ehk kuni 30 euroga

» Kokkuvõttes teenuse kogumaksumus on: tunnitasu + jäätmejaama arve