Ehitusmaterjalide tõsteteenus, ehitusmaterjalide transport

 

Ehitusmaterjalide tõsteteenus ja veoteenus
Ehitusmaterjalide tõsteteenus

Ehitusmaterjalide tõsteteenus korrusele, objektile või veoteenus.

Ehitusmaterjalide tõsteteenus korrusele või vedu objektile Tallinnas on teenus, mis on nõutav korterite, kontoriruumide ja ehitusprojektide renoveerimisel või remontimisel. Kui teil on vaja, hoolimata korrusest ja tarneaadressist, kiiresti korraldada ehitusmaterjali tarne: kohaletoimetamine meie transpordiga, ehitusmaterjalide mahalaadimine ja objektile või korrusele tõstmine, on meil alati hea meel pakkuda Teile sellele ülesandele lahendust. Meie ettevõttel on vajalik arv kolijaid – spetsialiste, kes on spetsialiseerunud sellisele teenusele nagu ehitusmaterjalide tõstmine ja veoteenus, samuti omame vajaliku transporti mis tahes mahus ehitusmaterjalide kohaletoimetamiseks. Ehitusmaterjalide tõstmist teostame käsitsi, sealhulgas lifti puudumisel. Ja mehhaniseeritud viisil, kasutades vintsi või kraanat. Ehitusfirmade jaoks oleme alati valmis pakkuma füüsilist tööjõudu, et tõsta ehitusmaterjale ehitatava hoone või korteri otse sinna kuhu Klient soovib.

Kõige nõutud teenus on kipsplaatide tõsteteenus korrusele. Kipsplaadid on pikkad, mis teeb nende tõstmist raskest mitte ja isegi ettevalmistatud inimesele. Kui koridorid on kitsad ja kõrge korrus, siis tuleb vaeva näha.

Meie teenus pakun täislahendust – nii transportimist kui ka tõsteteenust korrusele, reageerimi operatiivselt, töötame kiiresti ja kvaliteetselt.

Koostööpartner Uksest Ukseni kolimisteenus

Võtke julgesti ühendust

 
Ehitusmaterjalide tõsteteenus

Mida me teostame?

✅ Ehitusmaterjalide tõstmine ja transport. Ehituseks või remondiks vajava ehitusmaterjalide või seadmete tõstmine ja transport Kliendi objektile.

✅ Mööbli tõstmine ja transport. Uus mööbel otse sisustussalongist või hoopis kasutatud mööbli tõstmine korrusele. Tihti juhtub nii, et klient kas on võimeline ise ukse juurde transportida, või kuller toob otse ukse ette kuid ei tõsta, või hoopis logistiline transport toob ukse ette. Kuid kliendil on vaja otse tuppa tõsta. Meie teostame kõikvõimalike tõsteteenuseid.

✅ Kodutehnika tõstmine ja transport. Külmkapid, pesumasinad, uued ja kasutatud tõstame korterisse. Paljud postifirmad või kauplused toovad ainult ukse ette, ei paku tõsteteenust. Meie aga tõstame otse Teile tuppa.

✅ Eritõsted. Pianiinod, klaverid ja seifid kuni 600 kg. Tõõstusseametele tõstekaal puudub, kuna tõstetakse spetsiaaltehnikaga. Eritõstetel kasutame kas tõsterihmasid, kraanat või mehaanilist trepi-robotid. Oleneb töö spetsiifikast.

✅ Tõstekraana teenus. Tõstame korterisse või objektile, avadest ja akendest sisse ja välja. Kõik suur ja gabariitne, mis mingi põhjuse pärast ei mahu mööda treppe või ukseavadest, tõstame sisse või välja kliendi akendest kasutades kraanat. Tõstekõrgus kuni 22 meetrit.

Maksumus?

Ehitusmaterjalide tõstmise või veoteenuse hind sõltub Tallinnas kindlasti nii ehitusmaterjalide tõstmisega seotud spetsialistide arvust kui ka korrusest kuhu tuleks tõsta (madalamad, kõrgmead korrused, trepi laiusest), millele see ehitusmaterjal tuleb tõsta. Ehitusmaterjalide käsitsi tõstmise eest tasumiseks on fikseeritud hinnad, teisisõnu maksate kolijate tegelike töötundide (tunnitasu) eest, sõltumata mahust, ehitusmaterjalide tüübist ja lifti olemasolust. Spetsialaisti 1 tunni töö eest ehitusmaterjalide tõstmisel on alates 24 eur tunnis kuni 36 eur, juhul kui pole eriõstetööd (eritõstetöö – suuremahulised ja rasked esemed, seadmed jne). Ehitusmaterjalide vintsiga tõstmise hind on kokkuleppeline ja see arvutatakse igal üksikjuhul eraldi. See on peamiselt tingitud tingimustest, kuhu tuleb paigaldada mehhaniseeritud tõstuk, alates ehitusmaterjalide tüübist ja mahust, mis tuleb tõsta soovitud korrusele.

Ehitusmaterjalide tõstmise täpse maksumuse väljaselgitamiseks kirjutage meile kiri, esitage materjali kogust ja selle tõstmise tingimused. Ja arvutame kohe Teie kulude maksumuse, pakkudes Teile parimaid hindu ehitusmaterjalide tõstmiseks Tallinnas.