Mööbli kokkupanek ja paigaldus

 

Mööbli paigaldus. Mööbli paigaldamine, mööbli kokkupanek. IKEA mööbli kokkupanek ja paigaldus.
Mööbli kokkupanek ja paigaldus

Mööbli kokkupanek ja paigaldus.

Tellitav mööbel on alati vajalik kliendil ise monteerida, kuna saabub detailidena. Kuna mööbli kokkupanek vastavalt joonisele või tehnilisele kirjeldusele võib liiga keeruliseks muutuda ja on väga tähtis paigaldusjuhendi algoritm, siis iga vale samm võib pöörduda teie Vastu. Igaüks, kes on kunagi kokku puutunud isegi väikese kapi kokkupanemisega, saab aru, et see töö on mahukas ja tihti pole üldsegi lihtne ülesanne. Aga see, et mööbli kasutamise kestvus sõltub kvaliteetsest montaažist, kahjuks paljud ei tea. 

Mööbli kokkupanek võib osutuda raskeks ja kauakestvaks kui pole käepärast vajalike kogemusi ja tööriistu ning nende soetamine paari asja jaoks ei ole otstarbekas. Meil on tööriistad ja meeskond kellel on kogemused, oskused ning teadmised kuidas Teie mööbel kokku käib. Kuna tegeleme mööbli valmistamisega ja igapäevaselt tegeleme mööbli montaaziga, siis teeme seda väga profesionaalselt, kokkuhoides Teie ajalist resurssi ja raha. Teame oma tööd, on suur kogemus mööbliga (vahest tulevad keerulised ülesanded), seetõttu selles valdkonnas oleme väga kvalifitseeritud.

Mida me teeme

Paigaldame ja paneme kokku mööbli iga suuruse ja keerulisusega, alates pisematest mööbli detalidest nagu beebivoodi kuni kogu büroomööbli onstallimine. Kolimisspetsialistid paigaldavad erineva keeruksega kapid, kummutid, voodid, riiulid, pildid, lauad, toolid, moodulmööbel. Sammuti paigaldame ka vajavad esemed seina, lakke või mujale kuhu vaja. Peale selle, furnituuri ja erinevate kinnitusvahendite paigaldamine eeldab spetsiaalsete tööriistade olemasolu. Usaldades mööbli kokkupanek ja paigaldamine asjatundmatu spetsialisti kätesse, siis Te riskite mitte ainult mööbliga, vaid ka sisekujunduse ja kodumasinatega. Just nimelt professionaalne mööbli kokkupanek hõlmab endas mitmekülgsust ja tervikliku lähenemist, sest oma ala profesionaal mitte ainult võtab arvesse kõik pisiasjad ja paigaldab vajalikud mööbli ja sisekujunduse fragmendid, kuid ka ühendab elektri- ja santehnilised seadmed, installeerib valgustuse, kvaliteetselt ja kiiresti paigaldab majapidamistehnika.

Mööblit võib kokku ka omaltpoolt panna, kuid arvestage, et sellel võib kuluda väga palju aega ja midagi võite kogemata valesti panna, mille tagajärjel on midagi ebarahuldav. Seetõttu tuleks usaldada mööbli paigaldamist oma ala profesionaalidele.

Pöördudes meie poole, Te mitte ainult ei säästa aega ja raha, vaid saate ka garantii tehtud tööle.

Koostööpartner Mööbli kokkupanek Tallinnas

Mööbli kokkupanek ja paigaldus

Mida me teostame?

✅ Köögimööbli kokkupanek ja paigaldus

✅ Kontorisisustuse kokkupanek ja paigaldus

✅ Kodusisustuse paigaldus

✅ Garderoobilahenduste paigaldamine

✅ Raamide, stendide, kodutehnika, peeglite, riiulite jne paigaldamine

Mida me pakume?

🔷 Ikea mööbli kokkupanek, mööblivedu ja tõsteetenus korrusele.

🔷 Teostame mööbli lahti- ja kokkupanekut. Paneme kokku Teie uut ostetud mööblit Teie kodus või kontoris.

🔷 Mööbli kokkupanek ja paigaldus erineva raskustasemega – alates tooli kokkupanemisest kuni terve salongi sisustuse paigaldusega

🔷 Sammuti teostame erinevaid paigaldustöid, mis on seotud nii kodu kui ka kontori sisustusega – kardinad, valgustus, vaheseinad, seintekinnitused, raamid, peeglid, telerid, tehnika jne

🔷 Köögimööbli kokkupanek ja paigaldus.

🔷 Kuna tegeleme ka eritellimusmööbli valmistamisega (köögimööbel ja garderoobilahendused), siis kokkupaneku ja paigaldustöid teostavad oma ala mööblispetsialistid – mööblitislerid, kes tagavad korrektse ja kvaliteetse töö valmimist, teavad kuidas leida erilahendust, kuidas midagi reguleerida, kuidas valgustust paigaldada jne

Maksumus?

» NB! Monteerime AINULT uut mööblit

» Mööbli kokkupanek võtab alati palju aega, arvestage sellega.

» Vanal mööblil võivad mõned osad olla kinni liimitud või valesti kokku pandud teiste paigaldajate poolt. Seetõttu on väga tähtis lasta kokku monteerida või lahti võtta oma ala profesionaalidel nagu meie.

» Töötame 7 päeva nädalas, ka õhtuti. Võtke kindlasti ühendust! www.uksestukseni.ee

» 1 mööbli spetsialisti töötunni hind kokkupanekul on 48 eur koos KMga. Miinimumarve 2 tundi.

» 2 mööbli spetsialistiga miinimumarve on 1,5 tundi ja töötunni hind 72 eur koos KMga.