Kolimisteenus ja abi kolimisel

 

Kolimine
Kolimisteenus

Kolimisteenus on oluline, kuid siiski tülikas protsess, mis nõuab aega, vaeva, mida tuleb lihtsalt kaelast ära saada. Usaldage seda meie professionaalsele kolimisspetsialistide meeskonnale, kes võtab vastutuse täislahendusega kolmisteenuse läbiviimiseks. Alates mööbli lahtivõtmisest ja pakkimisest kuni kolitava vara uude asukohta transportimise, tuppa viimise ja kokkupanemisega. Kontori kolimisteenus, korteri kolimine või eramaja kolimine toimub kiiresti ja tõhusalt, individuaalne ja paindlik lähenemine Teie kolimise läbiviimiseks. Vajadusel, enne kolimist, külastame objekti, et hinnata töömahtu ja kolimisele kuluva aega.

Kolimisteenus

Teostame kodu- ja kontorikolimisi peamiselt Tallinna linnas ja Harjumaal. Kui Teie kolimise lähte- või sihtkoht on nimetatud piirkonnas, siis teatame rõõmuga, et peamine tingimus meiega koos kolimiseks on läbitud. Samuti on meie kolimisteenus saadaval, kui lähte- või sihtkoht on väljaspool Eestit. Teostame ka vana mööbli utiliseerimist. Andke lihtsalt meile julgelt oma soovist teada ning vastame Teile, kas ja millal saame Sind aidata.

Kolimis valdkonnas omame pikaajalist kogemust, seda nii Eestis kui ka välismaal praktiseerides. Meie kolimisteenused on saadaval ka õhtustel kellaaegadel ja ka enamik nädalavahetustel. Kui Sind ootab ees kolimine ja soovid esitada sellekohaseid küsimusi, suundu kontakt‘idesse ja vali endale sobivaim kontakteerimise vorm. Kui kõik on selge ja arusaadav, täida paremal asuv hinnapäringu vorm ning küsi oma kolimisele pakkumist.

Püüame olla sellel üleminekuperioodil Sulle meeldivaks ja abistavaks partneriks, et kogu kolimise protsess kulgeks võimalikult vähese närvikulu ja võimalikult suure rahuloluga.

www.uksestukseni.ee ja www.kojuvedu.ee

 

Mida me teostame?

✅ Korteri, eramaja, eraisiku kolimisteenus.

✅ Kontori, büroo ja äriruumi kolimisteenus.

✅ Abi kolimisel ja tõsteteenus korrusel otse tuppa.

✅ Rahvuvaheline kolimisteenus.

✅ Ehitusmaterjalide vedu ja tõsteeenus korrusele.

✅ Töömeeste rent objektidele, füüsiline jõud.

✅ Vana mööbli ja kola äravedu jäätmejaama.

✅ Eritõstetööd, seifid, klaverid ja gabariitsed esemed.

Mida me pakume?

🔷 Objekti ülevaatamine ja töömahu hindamine.

🔷 Profesionaalset pakkimisteenust ja kolitavate asjade käsitelmist.

🔷 Mööbli lahti- ja kokkupanek.

🔷 Kolimisspetdsialistide ja veoauto teenus.

🔷 Kliendi kolitava vara transporditeenus puhtas ja kinnitusrihmadega varustatud autos.

🔷 Pakkitud kolitava vara lahtipakkimine ja paigaldus soovitud kohta.

🔷 Peale kolimist jäänud pakendite äravedu (mullikile, papp, kile, lainepapp jne).

🔷 Mitte vajalike või vanade asjade äravedu jäätmejaama.

Kolimisteenus, maksumus?

Kolimisteenuste hind sõltub peamiselt: töömaht, kui kõrged korrused, kas on vaja pakenada või monteerida, Kleindi ettevalmistusest. Kolimine Tallinnas, mis jääb linna piiridesse, ei too üldjuhul endaga kaasa lisakulus. Kui tellitud kolimisteenuse algus- või sihtkoht on väljaspool Tallinnat, arvestatakse juurde aeg, et objektini jõuda ja peale töö lõpu tagasi baasi, mis asub Mustamäe tee 6b. Sellise kolimisteenuse koguhind selgub täpsemalt pärast hinnapäringu esitamist.