Veoteenus ja transporditeenus

 

Veoteenus
Veoteenus

Veoteenus. Pole saladus, et veoteenus on transporditeenuste turul kõige nõutum teenus, kuna selles piirkonnas, sealhulgas erasikikute poolt pakutava teenuse tõttu, kaob sageli tehtud töö kvaliteet ja töö valmiduse usaldusväärsus. Oma vara kahjustamise ja tellimuse ebaõige täitmise vältimiseks soovitame Teil pöörduda oma ala spetsialistidele, kellel on mitte ainult autovalmidus, vajalikud kinnitusrihmad, pehmendused, pakkimismaterjalid ja tõsteseadmed vaid ka vastav kogemus ja kvalifikatsioon.

Meie ettevõte tegeleb veoteenusega professionaalselt ja meil on olemas Teie tellimuse nõuetekohaseks täitmiseks kogu vajalik ettevalmistatud kõrgkvalifikatsioon.

Veoteenus

Veoteenusel ja transporditeenusel omame pikaajalist kogemust, seda nii Eestis kui ka välismaal praktiseerides. Meie transporditeenused on saadaval ka õhtustel kellaaegadel ja ka enamik nädalavahetustel. Kui Teid ootab ees vajadus transporditeenused ja Soovite esitada sellekohaseid küsimusi, suunduge kontakt‘idesse küsige oma transportimisele pakkumist. Püüame olla Teile meeldivaks ja abistavaks partneriks, et kogu transportimise ja kaubaveo protsess kulgeks võimalikult vähese närvikulu ja võimalikult suure rahuloluga.

Veoteenus täislahendusega, transporditeenus ja kaubavedu Tallinnas, Harjumaal, Eestis ja Skandinaavias. Transporditeenused vastavalt Teie vajadusele! Kaubaeod kaubikute, furgoonide madelveokite ja poolhaagistega.

Samuti on meie transporditeenus saadaval, kui lähte- või sihtkoht on väljaspool Eestit. Transportime Soome, Rootsi jne.  Andke lihtsalt meile julgelt oma soovist teada ning vastame Teile, kas ja millal saame Teid aidata.

Koostööpartner Uksest Ukseni kolimisteenus

Võtke julgesti ühendust

 

Veoteenus

Mida me teostame?

✅ Korteri, eramaja, eraisiku kolimisteenus.

✅ Kontori, büroo ja äriruumi kolimisteenus.

✅ Abi kolimisel ja tõsteteenus korrusel otse tuppa.

✅ Rahvusvaheline kolimisteenus.

✅ Peale- ja mahalaadimistööd.

✅ Ehitusmaterjalide vedu ja tõsteeenus korrusele.

✅ Töömeeste rent objektidele, füüsiline jõud.

✅ Vana mööbli ja kola äravedu jäätmejaama.

✅ Eritõstetööd, seifid, klaverid ja gabariitsed esemed kuni 600 kg.

Mida me pakume?

🔷 Objekti ülevaatmine ja töömahu hindamine.

🔷 Profesionaalset pakkimisteenust ja kolitavate asjade käsitelmist.

🔷 Mööbli lahti- ja kokkupanek.

🔷 Kolimisspetdsialistide ja veoauto teenus.

🔷 Kliendi kolitava vara transporditeenus puhtas ja kinnitusrihmadega varustatud autos.

🔷 Pakkitud kolitava vara lahtipakkimine ja paigaldus soovitud kohta.

🔷 Peale kolimist jäänud pakendite äravedu (mullikile, papp, kile, lainepapp jne).

🔷 Mitte vajalike või vanade asjade äravedu jäätmejaama.

🔷 Füüsiline jüud ja tehniline taipplikus.

Veoteenus, maksumus?

Kolimisteenuste hind sõltub peamiselt: töömaht, kui kõrged korrused, kas on vaja pakenada või monteerida, Kleindi ettevalmistusest. Kolimine Tallinnas, mis jääb linna piiridesse, ei too üldjuhul endaga kaasa lisakulus. Kui tellitud kolimisteenuse algus- või sihtkoht on väljaspool Tallinnat, arvestatakse juurde aeg, et objektini jõuda ja peale töö lõpu tagasi baasi, mis asub Mustamäe tee 6b. Sellise kolimisteenuse koguhind selgub täpsemalt pärast hinnapäringu esitamist.