Kodutehnika- ja mööbli kojuveoteenus otse tuppa

 

Kojuveoteenus

Kojuvedu. Sageli tekib poest suure, raske või gabariitse ostu sooritamisel küsimus selle koju toimetamisest ja mitte ainult transporditeenuse pakkumisest kuid ka korrusele tõstmist ja tuppa viimist. Kahjuks ei osuta kõik poed kättetoimetamisteenust või pakuvad ainult transporti ukse ette. Mis on veel hullem, see on see, et kõik poed töötavad kättetoimetamise firmadega nagu Omniva, DPD ja teised analoogsed kullerveofirmad, kes saavad kaupa tuua ainult ukse ette mittesobival päeval ja ajavahemikul mitmetunnise vahemikuga, mis on väga ebamugav ja täisteenuseks seda kindlasti nimetada ei saa.

Mida me pakume? 

Suure, raske või gabariitse ostu sooritamise kojuvedu Kliendi elukohta, mis osutatkse Teile sobival ajal ja täpsel kellaajal koos tuppa viimisega. Pakume seda teenust kiire aja jooksul, Teile sobival ajal ja ilma lisa muredeta Teie jaoks – toimetame teie koju ostud, tõstame korrusele otse tuppa ja vajadusel abistame paigaldamisel, et saaksite asjatut raskusteta ostu kasutama hakata.

Teenuse eelised

Täislahendusega teenus. Ise organiseerime, ise lepime kokku kust tuleks kauba peale võtta, toome õigel ajal kohale, tõstame tuppa – kõik õnnelikud 🙂

Tegeleme suuremate esemete transportimisega ja tuppa viimisega – diivanid, kodutehnika, kodusisustus, santehnika, mööbel, ehitusmaterjalid ja muud kojutoomist nõudvad ostud. Teeme koostööd suuremate e-poodidega nagu www.kaup24.ee

Koostööpartner Uksest Ukseni kolimisteenus

Võtke julgesti ühendust

Kojuvedu

Mida me teostame?

✅ Korteri, eramaja, eraisiku kolimisteenus.

✅ Kontori, büroo ja äriruumi kolimisteenus.

✅ Abi kolimisel ja tõsteteenus korrusel otse tuppa.

✅ Rahvuvaheline kolimisteenus.

✅ Peale- ja mahalaadimistööd.

✅ Veoutoteenus koos juhiga.

✅ Ehitusmaterjalide vedu ja tõsteeenus korrusele

✅ Töömeeste rent objektidele, füüsiline jõud

✅ Vana mööbli ja kola äravedu jäätmejaama

✅ Eritõstetööd, seifid, klaverid ja gabariitsed esemed.

Mida me pakume?

🔷 Suure ja gabariitse ostu kojuvedu.

🔷 Tarne soovitud kuupäevaks.

🔷 Tarne soovitud kellaajaks.

🔷 Tarne koos tõsteteenusega otse tuppa.

🔷 Peale kojuvedu kaupa toomist lahtipakitud pakendite äravedu (mullikile, papp, kile, lainepapp jne).

🔷 Mitte vajalike või vanade asjade äravedu jäätmejaama.

Maksumus?

Hind sõltub peamiselt: kaugus peale- ja mahalaadimisest, kui suur või raske ese on ja mitmes korrus. Kojuveoteenus Tallinnas, mis jääb linna piiridesse, ei too üldjuhul endaga kaasa lisakulus. Kui tellitud kojuveoteenuse algus- või sihtkoht on väljaspool Tallinnat, arvestatakse juurde aeg, et pealelaadimisele jõuda ja peale mahalaadimise tagasi Tallinna baasi, mis asub Mustamäe tee 6b. Sellise kojuveo koguhind selgub täpsemalt pärast hinnapäringu esitamist.