Tõsteteenus ja füüsiline jõud

 

Eritõsted ja tõsteteenus korrusele
Tõsteteenus ja füüsiline jõud

Eritõsted ja tõsteteenus korrusele. Tõsteteenus Tallinnas. Ehitusmaterjalide tõstmine korrusele või objektile, mööbli ja kodutehnika tõstmine korrusele. Klaverite, pianiinode, seifide ja tööstustehnika transport ja tõstmine. Kraana tõsteteenus.

Pakume füüsilist jõudu ja abi asjade liigutamisel või tõstmisel. Kasutame selleks kas eritehnikat või spetsiaalseid tõsterihmasid. Meie inventar võimaldab tõsta kahekesi, mida tõstetakse neljakesi. Eritõstetööde (üle 100 kg kaal) hinnad võivad olla väga krõbedat, kuna üle 100 kilo tõstmisel on suur risk saada tervisele traumat, eriti selgroole, põlvedele jne. Meie spetsialistid on korralikult väljakoolitatud ja kasutavad spetsiaalseid tehnikaid, mis võimaldavad minimaalse riskiga teostada tõsteteenuseid.

Tõsteteenus – hind?

Hind on tavapärasest suurem ka selletõttu, et näiteks kipsplaatide või mõne muu spetsiifilise töö tõstimisel korrusele või objektile, kulub paari tunniga samapalju resurssi kui kolida terve päev tavareziimis.

Peale eritõstetöid teostame tavapäraseid mööbli liigutamisi, ostetud kauba tõsteteenust korrusele, mida postifirmad ei teosta, peale- ja mahalaadimisetööd ja oleme abiks seal kus vajate abi füüsilisel jõul.

Koostööpartner Uksest Ukseni kolimisteenus

Võtke julgesti ühendust

 
 

 

Tõsteteenus jas füüsiline jõud

Mida me teostame?

✅ Ehitusmaterjalide tõstmine ja transport. Ehituseks või remondiks vajava ehitusmaterjalide või seadmete tõstmine ja transport Kliendi objektile.

✅ Mööbli tõstmine, mööbli liigutamine ja transport. Uus mööbel otse sisustussalongist või hoopis kasutatud mööbli tõstmine korrusele. Tihti juhtub nii, et klient kas on võimeline ise ukse juurde transportida, või kuller toob otse ukse ette kuid ei tõsta, või hoopis logistiline transport toob ukse ette. Kuid kliendil on vaja otse tuppa tõsta. Meie teostame kõikvõimalike tõsteteenuseid.

✅ Kodutehnika tõstmine ja transport. Külmkapid, pesumasinad, uued ja kasutatud tõstame korterisse. Paljud postifirmad või kauplused toovad ainult ukse ette, ei paku tõsteteenust. Meie aga tõstame otse Teile tuppa.

✅ Eritõsted. Pianiinod, klaverid ja seifid kuni 600 kg. Tõõstusseametele tõstekaal puudub, kuna tõstetakse spetsiaaltehnikaga. Eritõstetel kasutame kas tõsterihmasid, kraanat või mehaanilist trepi-robotid. Oleneb töö spetsiifikast.

✅ Tõstekraana teenus. Tõstame korterisse või objektile, avadest ja akendest sisse ja välja. Kõik suur ja gabariitne, mis mingi põhjuse pärast ei mahu mööda treppe või ukseavadest, tõstame sisse või välja kliendi akendest kasutades kraanat. Tõstekõrgus kuni 22 meetrit.

Mida me pakume?

🔷 Ehiutsmaterjali tõsteteenus

🔷 Sisustussalongide ja eritellimusmööbli tõsteteenus

🔷 Kodutehnika tõsteteenus

🔷 Klaverite ja pianiinode tõsteteenus

🔷 Peale- ja mahalaadimistööd

🔷 Seifide tõsteteenus, seifid kuni 600 kg

🔷 Tööstusseadmete tõsteteenus

🔷 Konteinerite peale- ja mahalaadimine

🔷 Tõstmisega ja füüsilise jõuga aitamine objektidel

🔷 Mööbli liigutamine

Tõsteteenus, maksumus?

Tõsteteenuse hind sõltub töö spetsiifikast, korruste arvust ja kogusest. Lihtsamad tõsteteenused maksavad 48 eur töötund (2 töölisega), raskemad alates 72 eur töötund. Kui eritõsted ja mitte standartset lahendused, siis hinad on kokkuleppelised.